Semināri & Vebināri

Jau vairāku gadu garumā piedāvāju dažāda veida klātienes, izbraukumu un Online seminārus par aktuālajām sporta psiholoģiskās sagatavotības tēmām sportistiem, vecākiem un treneriem. Ar pieejamo semināru klāstu iespējams iepazīties zemāk.

Kā audzināt veiksmīgu un laimīgu jauno sportistu?

Šī semināra mērķis ir iepazīstināt vecākus, trenerus un citus interesentus ar sporta psiholoģijas un pozitīvās audzināšanas pamatprincipiem, kā arī nodrošināt izpratni par veselīga jaunā sportista audzināšanu.

Tikt tālāk: Kā saprast un pārvarēt izdegšanu sportā?

Šis seminārs būs lieliski piemērots visu līmeņu sportistiem, viņu vecākiem un treneriem, kā arī ikvienam, kurš vēlas vairāk uzzināt par sporta psiholoģiskās sagatavotības un garīgās veselības nozīmi sportā!

Webinārs, kurā varēsi uzzināt daudz ko jaunu un uzdot sev interesējošos jautājumus.

Par datumiem sekot līdzi!

TOP Semināri

Semināri federācijām, un treneriem

Dažādi semināri par aktuālajām tēmām sporta psiholoģiskā sagatavotībā. Atsevišķi vienojoties ir iespēja semināru akreditēt un treneriem iegūt nepieciešamos resertifikācijas punktus.

Sporta psiholoģija tieši tavam sporta veidam

Zinātne, pieredze un izpratne par tavu sporta veidu var palīdzēt veidot atbilstošu psiholoģisko profilu un gatavošanās rutīnu.

Semināri sportistiem

Semināri par dažādām aktuālām tēmām sportistu mērķtiecības, motivācijas, stresa menedžmenta un ilgtermiņa attīstības jautājumos.